FORUMDAYIZ

Evrensel Yasalar

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

www.kucukinsan.com / Anneler,babalar ve çocuklar için bilgi portalı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin

MesajKonu: www.kucukinsan.com / Anneler,babalar ve çocuklar için bilgi portalı   Paz Mayıs 31, 2009 2:01 pm

http://www.kucukinsan.com

İçinizdeki Çocuğu Şımartmak İçin…
Çocukları çok seviyorsunuz değil mi? Biz de seviyoruz. Onlar için en güzelini yapmak adına bir araya geldik ve Küçükinsan sitesini kurduk. Bugünün küçüğü yarının büyüğüdür diyerek, en güzel şekilde yetişmeleri, en iyi şekilde bakılmaları, hak ettikleri gibi eğitilmeleri için gerekli olan her konuyu tek çatı altında topladık ve zengin bir görsel eşliğinde ziyaretçilerimize sunduk.
Küçükinsan çok sevildi. Çünkü içimizdeki sıcacık yere dokundu önce, merakımızı giderdi, bildiklerimize yenilerini ekledi, bilmediklerimizi- ihmal ettiklerimizi görmemizi sağladı. Yetişkinler olarak önce kendimize dönmemiz gerektiğini, rol modelleri olduğumuz çocuklar için bizim ne kadar önemli olduğumuzu hatırlattı ve çocuklarımıza tıpkı bizim verdiğimiz gibi çok değer verdi. Sitenin arkasından, biz buradayız ve her zaman sizinleyiz mesajını verdi ziyaretçilerine, sorunlarını dinledi, çözümler aradı, sevinçlerine ortak oldu.
Küçükinsan’ların Sözlüğü Çok Neşeli
Siteyi ziyaret edenlerin keyifle okuduğu ve bağımlısı olduğu Küçükinsan’ın Sözlüğü, (www.kucukinsan.com/sozler.asp) siteye renk katan bölümlerden biri oluverdi kısa sürede. Üye olan anne-babalar tarafından eklenen, özellikle 0-5 yaş arası çocuklar tarafından söylenmiş komik, ilginç, düşündürücü ve kesinlikle çook keyifli söylemler güne neşeyle başlamak isteyenlerin ilk adresi oldu. 1. Bölümü kitap halini alan Küçükinsan’ın Sözlüğü, 2. kitabının basımı için hazırlanıyor. İşte size birkaç örnek:

Dişkengeç :Dişleri olan bir yengeç türü (imiş) Lal Ege -3.5 yaşında
Hem pembe hem de tatlı olmak istemiştim :Kollarına ve yüzüne çilekli dondurma sürmüş Lal Ege 3.5 yaşında
Yorganın altında yastığım ısınıyor, sonra da kafamı ısıtıyor..anladın mı? isınmak için !!

Yastığını neden yorganının altına koyduğunu sorduğumda verdiği cevap...İrem Eylül- 3.5 yaşında
Dikkat dikkaaatt! ben bu uçağın kaptan külotuyum... Koltuk yastığını uçak yapmış... Lal Ege 3.5 yaşında
Allah ne kadar şanslı, uçan balonların hepsi ona gidiyor Ali Atlas 5 yaşında
Senin adın fındık olsun, çünkü fındıklar şişko olur Yorumsuz Baran 4,5 yaşında
Yazıklar olsun Ege sana!! Oyuncağını vermek istemeyen kuzenine Ada 2 yaşında
Sadece tembel tembel yatmak istiyorum, tenevizyon olmadan ben nasıl tembelleşebilirim?!! Televizyon yasağına tepki Lal Ege 3.5 yaşında
Küçükinsan Büyüyor
Yoluna anne,baba ve yenidoğan ile bebek sağlığı konusunda yaşamsal başvuru kaynağı olarak verimli bilgi hizmeti sağlamayı amaçlayarak başlayan Küçükinsan, sanattan doğaya, müzikten psikolojiye hemen her türlü konuda aileyi oluşturan bireylerin yaşam kalitesini derinlikli bilgi içeriği ile arttırmayı hedefledi. Hedefini unutmayarak, bilimin ışığında, ziyaretçilerinin beğenisini her zaman ön planda tutup, onlara rahatsızlık verecek her türlü görsel ögeden ve yanlış yönlendirecek içerikten uzak kaldı.
5000’den fazla konu başlığı, tecrübeli uzman kadrosu, üyelere özel bölümleri, hergün güncellenen içeriği ile Küçükinsan aileler için-ailelere özel yaklaşımıyla 1 Mayıs’ta 1. yaş gününü kutladı.
Babaları Unutmadı
Küçükinsan, anne-baba-bebek üçgeni içinde her zaman ihmal edilen Babalar’ı da unutmayarak, Onlar için hazırladığı BABALAR ana başlığı altında, Bebek İstiyorum, Bebek Bekliyorum ve Baba Oldum bölümleri ile çok geniş bilgi içeriği sağlayarak bu konudaki eksikliği gidermeyi de amaçladı. Babalarımız sıkılmasın diyerek, hoş makalelerle baba olmanın keyfini yaşamak isteyenler ya da bu mutluluğun tadına varmış olanlarla bu konudaki bilgileri paylaştı.

Kısacası Küçükinsan, sadece bebek sahibi olan anne babaları değil, bebek sahibi olmayı düşünen ve çocukları sevip onlara değer veren herkes için mutlaka uğranılması gereken bir site oluverdi kısa zamanda.

…Ve büyük bir özenle İçinizdeki Çocuğu Şımartmanız için sizler için çalışmaya devam ediyor.
Kullanıcı profilini gör http://forumdayiz.yetkinforum.com

www.kucukinsan.com / Anneler,babalar ve çocuklar için bilgi portalı
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çocuklar Duymasın, Yeniden!
» Bazı Müzik Aletleri Hakkında Bilgi
» Ferrari Bilgileri
» ****** Üniversitesi Öğretim Görevlileri
» Orgonik Tarım Hakkında Bilgi