FORUMDAYIZ

Evrensel Yasalar

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

www.simdidegis.com - Bilinçaltı MP3'leri ve Videolar

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin

MesajKonu: www.simdidegis.com - Bilinçaltı MP3'leri ve Videolar   Paz Mayıs 31, 2009 1:54 pm

Şimdideğiş.com'a Hoşgeldiniz!

Şimdideğiş.com bilinçaltınızdaki olumsuz inançları yenileriyle değiştirmeniz için size fırsat sunuyor.
Sitemizin ürünleri arasında bir çok konuda mp3'ler ve videolar bulunuyor.

Ürünlerimizde sadece NLP olumlamaları kullanılmaktadır. İçerikler uzmanlar tarafından hazırlanmıştır.
5 ayrı teknik kullanılarak, NLP olumlamalarının bilinç duvarını aşması ve bilinçaltına ulaşması hedeflenmiştir. Subliminal tekniklerde Olumlamalar kulağınızın duyamayacağı düzeyde, müziklerin altına gizlenmiştir.

Bir çok subliminal mp3'ün yanı sıra, Türkiye'nin ilk Türkçe bolluk videosu da www.simdidegis.com ürünü olarak satışa sunulmuştur.
Sitemizde ayrıca İngilizce subliminal videolar da bulunmaktadır.

www.simdidegis.com sürekli yaptığı kampanyalarla kullanıcılarına alışveriş kolaylığı da sağlamaktadır.

İşte kullanıcı yorumlarından bazıları ve ürün başlıkları:

“Uykularım düzenlendi. Harika rüyalar görmeye dinç ve mutlu uyanmaya başladım. 8. günde 3 senelik erkek arkadasımı terketmeye karar verdim. Sevilmiyordum. 1 hafta sonra… Rüyalarım beni yönlendirmeye başladı.. Çok uzun zaman önce tanıştıgım bir erkeğe olan ilgimi keşfettim. Ona ve kendime bir şans verdim. Hayatımda ilk kez aşık oldum. Şimdi ilk kez sevildiğimi hissediyorum. Çok mutluyum. İşlerim de aynı hızla açıldı. Evren mükemmel bir şekilde karşıma harika fırsatlar çıkarmaya başladı. Halen devam ediyor... Şaşkınlıkla izliyorum…”

“Kendimi önemsemeye başladım. Artık insanlarla tartışabiliyorum mesela.. Tartışıp hislerimi, kaygılarımı, öfkemi kontrollü bir şekilde gösterebiliyorum. Susmuyorum. Alttan almıyorum. İçime atmıyorum. Kilo vermeye başladım. Üstelik diyet falan yapmıyorum. İlginç bir şekilde para alışverişlerim başladı.”

“Hayatımda genel ilişkiler anlamında belirgin bir değişim olsa da uzun zamandır yalnızdım. Ancak bu mp3'ü 3. ay da dinledikten sonra mucizevi bir şekilde aşık oldum ve yıllar sonra bir ilişkiye başladım Smile

“Geçtiğimiz 15 gün içinde benim için çok önemli olan bir eğitim programına katıldım. Yaklaşık 20 kişilik bir grupla birkaç kere sunumlar yapmamız gerekti. Ve ben bu eğitim süresince kendime olan güvenimi, özdeğerimi ne kadar üst seviyelerde hissettiğimi fark ettiğimde inanamadım. Bu kadar belirgin bir fark ve pozitifliği asla bilinçli bir biçimde beklememiştim.”

“Bilgi bizi çözmüyor, birçok şeyi öğreniyor, iş ciddi gizli bölgelere gelince rasyonalize ediyoruz zekamızla, kaçıyoruz, oynuyoruz; olumlama CD’leri her türlü entelektüel, güçlü egosal duvarlarımızın sanırım altından süzülerek asıl kaynağa ulaşıyor. Önemi burada saklı.”

*Subliminal Bolluk video seti (İngilizce ve Türkçe video birlikte)
*Özdeğer
*Kendine Güven
*Mutluluk olumlu düşünce
*Mutlu ilişkiler
*Başarıyı yakalayın
*Kolay İngilizce öğrenin
*Kilo verme
*Kalbinizin sesini dinleyin
*İç huzuru yakalayın
*Sınav kaygısından kurtulun
*Topluluk önünde konuşma
*Sigara bırakma
*Yaratıcı düşünce
*Geçmişi bırak
*Dikkat dağınıklığı
*Depresyondan kurtulun
*Takıntılı düşünceye son
*Hafızanızı kuvvetlendirin
*Hızlı okuma
*Doğuma hazırlık
*Rahat hamilelik
*Achieve my Social Potential (Subliminal video)
*Good life (Subliminal video)
*Aggressive Manifestation (Subliminal video)

Evrenin sonsuz imkanları, bırakın sizin hayatınıza da aksın. Siz buna layıksınız.
http://www.simdidegis.com
Kullanıcı profilini gör http://forumdayiz.yetkinforum.com

www.simdidegis.com - Bilinçaltı MP3'leri ve Videolar
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sagopa kajmer tüm albümleri ep leri we albüm dışı parçaları dew arşiw (no rapıd)
» Diyarbakır Ünlüleri
» Gümüş işleme sanatı
» Ihlamurlar Altında (Arapça altyazılı)
» beşiktaşın 'ilk'leri