FORUMDAYIZ

Evrensel Yasalar

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Kalbime Çağrı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin

MesajKonu: Kalbime Çağrı   Paz Mayıs 31, 2009 12:10 pm

Kalbimin açilmasini istiyorum. Yüksek Benligimin bana inmesini ve beni Sevginin yuva kurdugu Kalbin alanina yükseltmesini istiyorum. Beni Kalbin Gizlerine, Kalbin Genislemesine ve orada yatan Bilgelige tasi.

Kalpten yürüyen ve Kalpten konusan biri olayim. Kalpten dinleyen ve Kalpten Cennete erisen biri.

Ey Kalp, bana açil ! Yollarini bana ögret ! Dikkatimi sürdür. Huzurum ol. Içinde oturmama ve ikamet etmeme yardim et. Istedigim rahatlik bölgesi ol. Kaotik görünen bir dünyada benim için güvenli bir ag ol.

Ey Kalp, tüm varligima tas ve pariltinin isigi ile etimi renklendir. Bedenime, saçima, gözlerime, derime ve organlarima ak. Kalpte ve her hücrenin merkezinde sirküle ol. Bu benim duamdir, çünkü Kalbim Tanri’nin Kalbinin bir parçasidir. Içsel Kalbi, gerçek olan Kalbi, realitenin Gerçekligini tasiyan Kalbi ariyorum.

Günlerimde ilerlerken Kalbin isitilebilmesi için sessiz bir zihin istiyorum. Meditasyonlarimin sessizliginde otururken rehberligini istiyorum.

Eylemlerimin sevgide yüzebilmesi için Kalp merkezli bir hayat yasama kapasitemi güçlendir. Kalbimin Sarkisini söyleyebilmem için bana yollarini ögret.

Isiga Dualar’dan
Wistancia Stone
Kullanıcı profilini gör http://forumdayiz.yetkinforum.com

Kalbime Çağrı
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası